Jdi na obsah Jdi na menu
 


24hodinový in-line Maraton Kladno

26. 8. 2011

O víkendu 20.-21.8.2011 se jel na bruslařské dráze na Sletišti již třetí ročník tohoto velmi náročného závodu - a sice 24hodinového Maratonu v kolečkovém bruslení.

Závodů se zúčastnily i děti z našeho klubu a podaly výborné výkony, srovnatelné s kategorií dospělých. Jen vzhledem k tomu, že děti musely jít v noci spát, nedosáhly na medajlová umístění. Ale nakonec si perníkovou medajli a malou pozornost od pořadatelů odnesl úplně každý závodník.
Náš klub reprezentovaly v kategorii 6-členných týmů 2 týmy: mladší VEVERKY (v sestavě Tereza Šírlová, Tereza Čiková, Adéla Petrusová, Erika Chmelíková, Vašek Michl, Dominik Klíma) a starší BERUŠKY (Michaela Lofflerová, Aneta Ceplechová, Helena Pinďáková, Bára Tučanová, Adéla Vestfálová, Jiří Vojáček).
V kategorii jednotlivců jela v kladenském dresu pozdě příchozí Sabinka Vokřálová, která jako 8miletá podala skvělý výkon.

Výsledky:
6. místo BERUŠKY, kategorie Pohoda, 877 kol, 491 km
8. místo VEVERKY, kategorie Pohoda, 451 kol, 252 km
3. místo Sabina Vokřálová, kategorie Single, 62 kol, 35 km

veverky_1.jpg

 

Tým Veverek

 

 

 

 

 

berusky.jpg

 

Tým Berušek