Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční florbalový turnaj 18.12.2013

26. 12. 2013

      Každoročně se náš klub zúčastňuje turnaje ve florbale. Pořadatelem je dům dětí a mládeže Labyrint Kladno a soupeřem je nám vždy tedy tým dětí z florbalového kroužku Labyrintu a jejich pobočka z Kamenných Žehrovic. Letos se turnaj konal těsně před Vánoci - ve středu 18. prosince.

pc184247.jpg

 

   Hrálo se opět v tělocvičně 
   na 13. ZŠ Kladno

 

  Turnaj byl hrán ve dvou skupinách:
  mladší a starší děti.

  

 

 


     Ve skupině mladších hrály 3  týmy, konečné pořadí dopadlo takto:
1. Kamenné Žehrovice
2. SKK Kladno (mladší děti, 8 kluků a 1 holčička :-)
3. Labyrint Kladno

     Vyhrálo s naprostou převahou družstvo Kamenných Žehrovic, ale hlavně díky tomu, že nemají v oddíle již malé děti. Takže i jejich nejmenší děti byly větší než ty naše. Ale nutno říci, že všichni hráli ohleduplně a férově a vítězství si zasloužili. 
     Naše družstvo táhl do boje David Toman, střelec našeho prvního gólu hned v první minutě zápasu! Ostatní děti podaly také vynikající výkony, také v obraně jsme viděli pár skvělých zákroků, v brance se střídalo několik skvělých obránců. Družstvo podpořila také jedna dívka - Anežka Ouředníková.
pc184256.jpg

 

 

 

  skupina mladších dětí SKK

 

  

 

 


     Ve skupině starších hrály 4 týmy, konečné pořadí po tuhém boji:
1. Kamenné Žehrovice
2. Labyrint Kladno
3. SKK Kladno (starší děti)
4. SKK in-line

     V turnaji starších byl scénář podobný. Kamenné Žehrovice si poradily se všemi týmy velmi rychle a s převahou zvítězily. Ostatní 3 družstva sehrála tuhý boj o zbývající medajlové pozice. Družstvo SKK opět podpořila jedna dívka - Adélka Tunková.
     Všechny děti hrály s velkým nasazením. Některé výkony byly opravdu skvělé, možná mezi námi roste florbalová hvězda budoucnosti? :-)
pc184291.jpgpc184281.jpg

 


   Horní řada ve žlutých vestách:
   SKK starší děti

 

   Spodní řada:
   SKK in-line skupina
(s hostujícím Péťou Krejčíkem a Davidem  Tomanem)

 

 

 

 

                              Vyhlašování vítězů

 

 

 

 

pc184249.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Šárka)
Foto: Jakub Čamek
další fotky ve fotoalbu.