Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšné in-line soustředění Račice 10/2010

5. 10. 2010

     První říjnový víkend se vypravil náš klub na in-line soustředění do oblíbeného sportovního areálu Račice. Akce se zúčastnila skvělá parta 10-ti dětí v doprovodu trenérů a dalších přátel našeho klubu. Děti absolvovaly intenzivní bruslařské tréninky, o technická cvičení nebyla nouze a naježděné kilometry na nádherné dráze rychle přibývaly. Během víkendu děti najely kolem 40 kilometrů.
     Ačkoli podzim již vládl, po celou dobu nám přálo počasí. Užili jsme si i sluníčka a vyhnul se nám i déšť, který nás trápil celý předcházející týden.

p1030814.jpg

     V sobotu se děti i trenéři zúčastnili závodů posledního kola O2 Cupu - tzv. Giro di Canal. Děti bojovaly na tratích od 400m do 1200m, dospělí a někteří ze starších dětí jeli závod na 10km. Dosáhli jsme i na medajlová umístění: Kája Schoppel 2. místo v kategorii 2005 a mladší, v kategorii junioři-CK v nabité konkurenci obsadil skvělé 2. místo Aleš Ceplecha, v nejstarší juniorské kategorii se na nejvyšších stupních umístila Míša Lofflerová a Aneta Ceplechová.
Výsledky závodů najdete na stránkách:


http://www.sportovniservis.cz/giro-di-kanal-2010/

Naše fotky jsou ve fotoalbu, další fotky od Ivoše jsou na: http://ivol.rajce.idnes.cz/In_line_Racice_2010/

Šárka